تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت توسعه اندیشه مجازی

پارتاوب به عنوان یکی از وبسایتهای وابسته به شرکت توسعه اندیشه مجازی از سال 1394 پا به عرصه ی تجارت الکترونیک و فضای اینترنت گذاشت همانطور از نام شرکت مشخص است از همان ابتدا پارتاوب چهارچوب فعالیت خود را بر پایه بهبود فرهنگ استفاده از فضای مجازی و کسب در آمد از این فضا و ارائه ی بهترین و جدیدترین خدمات و پیشنهادات به کاربران و کسب و کارهای اینترنتی بنا نهاد. پس از ماه ها تلاش شبانه روزی بی وقفه و با به کارگیری کارشناسان جوان و مبتکر، اکنون مفتخریم اعلام کنیم که شرکت توسعه اندیشه مجازی به عنوان یکی از برترین ارایه دهنده خدمات برخط در ایران به شمار می آید.

شرکت توسعه اندیشه مجازی به شماره ثبت 2296 نزد اداره کل ثبت شرکتها در سال 1394 ثبت و تاسیس گردید و با نام تجاری پارتاوب در زمینه ارائه خدمات اینترنت فعالیت خود را آغار نمود. این شرکت با چشم انداز تبدیل شدن به یکی از برترین سرویس دهنده های اینترنتی در سطح ملی با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا فعالیت خود را آغاز کرده است.

این مجموعه پیش از این به صورت غیر رسمی تحت عنوان مجموعه فناوری اطلاعات سار از سال 1391 مشغول به فعالیت بوده و با داشتن چند سال تجربه در خصوص طراحی وبسایت و بازاریابی اینترنتی به ارایه خدمت به هم میهنان عزیز پرداخته که میتوانید از طریق این لینک مشتریان این مجموعه را مشاهده نمایید.

از خدمات گسترده این مجموعه میتوان به طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی نرم افزار های تحت وب ، بهینه سازی و سئوی سایت ، میزبانی وب , ارایه خدمات مبنی بر پیام کوتاه ، ارایه خدمات ارزش افزوده ، ارایه خدمات تلفن گویا VOIP ، ارایه خدمات سرور و لایسنس های مربوطه اشاره کرد.