خدمات مبتنی بر محتوا

خدمات مبتنی بر محتوا

(Content Based Services)

طبق تعاریف ارائه شده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به جز مکالمه صوتی، تمام خدمات قابل ارائه دربستر تلفن همراه، خدمات مبتنی بر محتوا (Content Based Services) نامیده می شوند. درحقیقت هر نوع خدمت جذاب یا ویژه ای که مشترکین تلفن همراه به خاطر آن هزینه پرداخت کنند، جزئی از خدمات مبتنی بر محتوا به شمار می آید. پارتاوب با تکیه بر توانمندی های فنی و اجرایی خود، قادر به ارائه خدمات در دو بخش خدمات مبتنی بر محتوا عمومی و سازمانی می باشد.

خدمات مبتنی بر محتوا عمومی پارتا وب

خدمات مبتنی بر محتوا عمومی پارتا وب

خدمات مبتنی بر محتوا عمومی پارتاوب، در بردارنده ی کلیه خدمات کاربردی در بستر تلفن همراه است که قابلیت ارائه به اقشار مختلف جامعه را داشته باشند.
خدمات مبتنی بر محتوا سازمانی پارتا وب

خدمات مبتنی بر محتوا سازمانی پارتا وب

خدمات ارزش افزوده سازمانی پارتا وب، کارآمد ترین روش برای ایجاد انگیزه بیشتر بین کارکنان و افزایش کارایی سازمان های متوسط و بزرگ.

خدمات مبتنی بر محتوا عمومی پارتاوب

خدمات مبتنی بر محتوا عمومی پارتا وب، در بردارنده ی کلیه خدمات کاربردی در بستر تلفن همراه است که قابلیت ارائه به اقشار مختلف جامعه را داشته باشند.

خدمات تلفن گویا

خدمات تلفن گویا

شرکت پارتاوب این قابلیت را دارد تا انواع مختلف سرویس های خدمات مبتنی بر محتوا از قبیل خدمات مشاوره، آموزش، اطلاع رسانی و... را به صورت سرویس صوتی ارائه دهد. چنین سرویس هایی از قابلیت بالای جذب مخاطب عام برخوردار بوده، و در زمینه اطلاع رسانی و سرویس های ویژه خبری بسیار پرکاربرد می باشند.

بازی و سرگرمی

بازی و سرگرمی

هدف اصلی ارائه خدمات مبتنی بر محتوا، جلب رضایت مشتریان و ارزش آفرینی برای مشتریان می باشد. برای دستیابی به این هدف ارزشمند، شرکت پارتاوب با استفاده از تیم مجرب برنامه نویسی و ایده پردازان خلاق، همچنین از طریق بکارگیری بروزترین نرم افزار های موجود در این حوزه، به طراحی و عرضه ی بازی های سرگرم کننده و آموزشی می پردازد.

برنامه های کاربردی

برنامه های کاربردی

گسترش نسل سوم تلفن همراه از یک طرف و ظهور گوشی های هوشمند از طرف دیگر در چند سال اخیر،علاقه مندان زیادی از فعالان حوزه های مختلف محتوا را به سمت فناوری های همراه جذب کرده است. آمارتولید نرم افزارهای کاربردی با محتوای جذاب نشان می دهد که خلاقیت و نوآوری و فرصت های رو به رشد در این صنعت، بی انتهاست. پارتاوب با برخورداری از تیم تخصصی تولید نرم افزار، پذیرای ایده ها و طرح های کاربردی، از جانب شما می باشد.

خدمات چند رسانه ای

خدمات چند رسانه ای

خدمات چندرسانه ای با توجه به رومینگ ملی و استفاده اپراتور ها از فن آوری های 3G و 4G ، این حوزه یکی از پر مخاطب ترین حوزه های خدمات مبتنی بر محتوا تلفن همراه به شمار می رود. می توان به MMS ، پیام صوتی و تلویزیون همراه به عنوان نمونه هایی از خدمات چند رسانه ای اشاره داشت.

خدمات متنی

خدمات متنی

رایج ترین نوع خدمات مبتنی بر محتوا، خدماتی است که در قالب پیام های متنی با موضوعات متنوع برای مشترکین تلفن همراه ارسال می شود. از جمله این خدمات می توان به اطلاع رسانی (اخبار،آب و هوا، بهداشت و سلامت، نرخ طلا و ارز و ... )، سرگرمی، خدمات آموزشی و ... اشاره داشت.

خدمات مبتنی بر محتوا سازمانی پارتا وب

چرا خدمات مبتنی بر محتوا پارتا وب برای سازمانها جذاب است؟

با توجه به دسترسی سریع و آسان به تلفن همراه،سازمان ها و مجموعه هایی که با حجم کثیری از مخاطبین و پرسنل سازمانی در ارتباط هستند، تدوین راهکارهای ساده، موثر و کارا از طریق تلفن همراه را، بهترین گزینه در برقراری ارتباط موثر، افزایش میزان رضایتمندی مشتریان و بهبود فرآیند مالی سازمان، می دانند.بنابراین، سرویسهای سازمانی مبتنی بر محتوا پارتا وب به دلیل مزایای بسیاری که برای سازمان ها به همراه دارند، جامعه هدف گسترده ای را تشکیل می دهند که از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

برنامه های کاربردی سازمانی

در این نوع از خدمات با توجه به فرآیندهای کاری، نیازمندی ها و زیر ساخت های هر سازمان و به جهت ساده سازی این فرآیندها، به تدوین و تولید برنامه های ویژه تلفن همراه و مبتنی بر وب پرداخته می شود. این نرم افزارها در فرآیندهای کاری پیچیده و نیازمند پیگیری بسیار کارآمد می باشند.

خدمات تلفن گویا (IVR)

شرکت توسعه اندیشه مجازی این قابلیت را دارد تا با در نظر گرفتن محصولات و خدمات هر سازمان سرویس های متنوعی از قبیل موارد زیر را به صورت سرویس صوتی ارائه دهد. چنین سرویس هایی از قابلیت بالای جذب مخاطب برخوردار بوده، و بعد درآمدزایی و مشتری مداری را در سازمان ها تقویت می نمایند.
خدمات مشاوره
خدمات آموزشی
شارژ حساب و حق عضویت
اطلاع رسانی (در زمینه معرفی محصول یا خدمت)

کدهای دستوری USSD

در این سرویس لیستی از اطلاعات یا سرویس ها در اختیار مشترک قرار می گیرد تا وی بنا به نیاز خود، یکی از آنها را انتخاب کند. پس از گرفتن کد، اطلاعات درخواستی برای وی ارسال یا سرویس درخواستی اجرا می شود، مانند خدمات پرداخت از جمله خرید شارژ.

سازمان ها و شرکت ها ارائه دهنده خدمات و دارای کاربر فعال می توانند با همکاری شرکت اندیشه مجازی نسبت به راهنمایی و بررسی طرح های خود بپردازند و یا می توانند از اتاق فکر پارتا وب نسبت به راه اندازی ایده خود کمک دریافت نمایند.

دریافت فرم های پروپوزال

  • دریافت فرم تعریف سرویس
  • دریافت فرم نمونه محتوا
  • دریافت فرم مسابقه

نحوه بررسی طرح ارسالی

  1. دریافت و تکمیل فایل پروپوزال
  2. بررسی اولیه طرح و فرم ها در شرکت اندیشه مجازی
  3. در صورت عدم تکراری بودن طرح به اپراتور همراه اول و ایرانسل ارسال می گردد.
  4. در صورت تایید پنل استفاده از خدمات ارزش افزوده در اختیار شما قرار می گیرد.