خدمات پیام کوتاه

یکی از خدماتی که شرکت پارتاوب به ارائه آن میپردازد خدمات سرویس پیامک تبلیغاتی است که البته دارای بخشهای زیر است:  

سرویس پیامک


به کمک پیامک شما می توانید به راحتی با مشتریان و مخاطبین کسب و کار خود در ارتباط باشید و در عین حال مشتری جدید جذب کنید، در دنیای امروزه تلفن همراه به صورتی فراگیر شده که این وسیله تبدیل به یک رسانه موثر در امر تبلیغات و مشتری مداری شده که شما می توانید به آسانی با مشتریان خود در ارتباط باشید و اخبار و تخفیفات خود را به مخاطبین خود اطلاع رسانی کنید.
کاربا سامانه پیامک پارتاوب بسیار آسان می باشد، همچنین بدون نیاز به سخت افزار و یا هیچ گونه نرم افزاری و در هرجای دنیا می توانید به این سیستم دسترسی پیدا کنید همچنین دسترسی به امکانات مشتری مداری و بانک طبقه بندی شده کشور با توجه به شهر، منطقه، پیش شماره، سن، جنسیت، کدپستی، و مشاغل به آسانی پیام خود را ارسال کنید و مشتریان خود را اضافه کنید. پاسخگویی پارتا وب به صورت 24 ساعته بود و با پشتیبانی 24 ساعته خدمات خود را ارایه می کند.

درصورتی برای انتخاب پنل مناسب همچنین انتخاب متن پیامک سوالی دارید یا با ما تماس بگیرید یا مقالات در این زمینه را مطالعه فرمایید : مقالات پنل پیامک

تعرفه پیامک

تعرفه پیامک

تعرفه خطوط

تعرفه خطوط

تعرفه پنل پیامک

تعرفه پنل پیامک

وب سرویس

وب سرویس

نمایندگی پنل پیامک

نمایندگی پنل پیامک

تبلیغات در شبکه های اجتماعی


امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنت همچنین ظهور شبکه های اجتماعی ، همینطور افزایش چشمگیر روزانه تعداد کاربران این شبکه ها فرصت بسیار مناسبی جهت استفاده از این بازار برای کسب مشتری و معرفی کالا و خدمات خود به افراد جامعه و جوامع است.

تنوع رسانه های اجتماعی از یکسو همچنین طیف گسترده کاربران این رسانه ها از سوی دیگر باعث شده که شرکت توسعه اندیشه مجازی با در اختیار داشتن کارشناسان خبره در زمینه ایجاد کمپین های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی و ایجاد تبلیغات موثر و هدفمند شما را در این امر یاری کنند .

یکی از این راهکارهای ارایه شده از سوی پارتاوب ارایه پنل تبلیغات در شبکه های اجتماعی از قبیل ( تلگرام ، واتس آپ ، لاین ، هایک ، ایمو ، اینستاگرام ، وایبر و...) میباشد که با سیستم کاملاً اتوماتیک و بدون محدودیت در ارسال پیام با قابلیت هایی از قبیل ارسال متن و تصویر بصورت همزمان و... در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

مقالات مرتبط با این راهکار را میتوانید از اینجا بخوانید.


تعرفه پنل شبکه های اجتماعی

تعرفه پنل شبکه های اجتماعی

امکانات پنل شبکه های اجتماعی

امکانات پنل شبکه های اجتماعی

ایجاد کمپین های تبلیغاتی

ایجاد کمپین های تبلیغاتی

ساخت بات و کانال

ساخت بات و کانال

فروش پیج و کانال

فروش پیج و کانال

خدمات ارزش افزوده تلفن همراه

(Value Added Service)

طبق تعاریف ارائه شده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به جز مکالمه صوتی، تمام خدمات قابل ارائه دربستر تلفن همراه، خدمات ارزش افزوده ( Value Added Services ) یا به اختصار VAS نامیده می شوند. درحقیقت هر نوع خدمت جذاب یا ویژه ای که مشترکین تلفن همراه به خاطر آن هزینه پرداخت کنند، جزئی ازخدمات ارزش افزوده تلفن همراه به شمار می آید. پارتا وب با تکیه بر توانمندی های فنی و اجرایی خود، قادر به ارائه خدمات در دو بخش خدمات ارزش افزوده عمومی و سازمانی می باشد.

خدمات ارزش افزوده پیامکی

خدمات ارزش افزوده پیامکی

خدمات ارزش افزوده چند رسانه ای

خدمات ارزش افزوده چند رسانه ای

آهنگ پیشواز

آهنگ پیشواز

کد دستوری USSD

کد دستوری USSD

تلفن هوشمند

تلفن هوشمند