طراحی سایت استان البرز

طراحی وب سایت در قره‌ضیاءالدین (استان آذربایجان غربی)

طراحی وب سایت توسط بهترین شرکت طراحی سایت در شهر قره‌ضیاءالدین و طراحی سایت حرفه‌ای وردپرس و طراحی پرتال در قره‌ضیاءالدین

داشتن وب‌سایت برای کسب‌وکارهای امروزی به امری جدی و حیاتی تبدیل شده از این رو داشتن وبسایتی که توسط یک تیم حرفه‌ای طراحی سایت انجام شده باشد به شما در پیشبرد اهداف کسب‌وکار شما کمک می‌کند. اما این نکات هم در نظر داشته باشید که وب سایت بزرگترین ویترین برای کسب‌وکارتان است. وب‌سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در پارتاوب به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

طراحی سایت استان البرز

برای طراحی وبسایت از کجا باید شروع کنیم؟

طراحی وب سایت اختصاصی شما در ۳ مرحله انجام خواهد شد

طرح اولیه و برآورد هزینه

نیاز اولیه توسط شما مطرح و بر اساس آن طرح اولیه سایت آماده و برآورد هزینه انجام می‌شود

طراحی و برنامه نویسی

پس از تایید نهایی توسط شما طراحان ما سایت شما را بر اساس نیازهای شما طراحی می‌کنند

پیاده سازی، آموزش و پشتیبانی

بعد از طراحی سایت شما پیاده سازی می‌شود و فرایند آموزش و پشتیبانی شروع می‌گردد

برخی از امکاناتی که می‌توانید در سایت داشته باشید

تاکنون بیش از ۳۰۰ کسب‌وکار معتبر به پارتاوب اعتماد کرده‌اند.

انجمن حمایت از بیماران کلیوی
شهرداری تهران
مرکز نوآوری فینوداد
شرکت صنعتی آما سهامی عام
شرکت مهندسی سنتام
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام
الوفرش
انجمن حمایت از بیماران کلیوی
شهرداری تهران
مرکز نوآوری فینوداد
شرکت صنعتی آما سهامی عام
شرکت مهندسی سنتام
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام

مزایای طراحی سایت پارتاوب

مسئول پروژه اختصاصی

در طول مدت همکاری با ما یک مسئول پروژه اختصاصی خواهید داشت.
توضیحات

۱ سال پشتیبانی فنی رایگان

سال اول از یک پشتیبانی تمام وقت رایگان لذت ببرید و تمام مشکلاتتان را حل کنید.
توضیحات

مشاوره رایگان فروش آنلاین

همواره آموزش و مشاوره‌های بازاریابی اینترنتی رایگان برایتان خواهیم داشت
توضیحات

با چه روش‌هایی طراحی سایت انجام می‌دهیم؟

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس در قره‌ضیاءالدین

در حال حاضر بهترین CMS برای طراحی سایت، سیستم وردپرس است. وردپرس به زبان ساده، یک سیستم برای مدیریت محتوای سایت و سایت‌ساز منبع‌باز است. جالب است که بدانید بیشتر از ۳۳ درصد از سایت‌های طراحی شده در دنیا، توسط وردپرس طراحی می‌شوند! باتوجه‌به این آمار قابل‌توجه، می‌توان سیستم مدیریت محتوا وردپرس را با خیالی آسوده برای انواع طراحی سایت شرکتی، صنعتی و فروشگاهی در قره‌ضیاءالدین، انتخاب کرد.

با استفاده از وردپرس برای طراحی وب‌سایت، کارفرما نیاز به دانش تخصصی برای انتشار محتوا در سایت و ایجاد تغییرات جزئی نخواهد داشت؛ همچنین سایت‌های طراحی شده توسط وردپرس دارای قابلیت اختصاصی‌سازی نیز هستند؛ زیرا قطعاً برای هر قابلیتی که بخواهید به سایت خود اضافه کنید، یک افزونه طراحی شده است. در کنار آن توسط وردپرس میتوانید علاوه بر داشتن کسب و کار موفق در قره‌ضیاءالدین همزمان در گوگل نیز جایگاه مناسبی به دست آورید.

طراحی سایت اختصاصی در قره‌ضیاءالدین

شاید بخواهید بدانید که آیا یک فروشگاه بزرگ مانند دیجی‌کالا را می‌توان با وردپرس طراحی کرد؟ برای پاسخ باید بگوییم که بله! البته اگر هدف شما تنها ایجاد یک فروشگاه مشابه دیجی‌کالا باشد؛ اما اگر بخواهید که فروشگاهی به بزرگی دیجی‌کالا داشته باشید، قطعاً نیازمند دانش برنامه‌نویسی و کدنویسی خواهید شد.
برای طراحی سایت اختصاصی، باید تمام کدهای سایت از اول تا آخر توسط برنامه‌نویس، نوشته شود. به همین علت هیچ محدودیتی برای افزودن قابلیت و امکانات، طراحی ظاهر و … در طراحی اختصاصی برای طراح سایت مطرح نخواهد بود. تنها عیب استفاده از کدنویسی برای طراحی سایت، هزینه بالا و زمان بر بودن این روش طراحی سایت است.

استفاده از این روش طراحی سایت، تنها به کسب‌وکارهایی توصیه می‌شود که قبلاً حضور خود در بازار کسب‌وکارهای اینترنتی را آزموده‌اند و موفقیت کسب کرده‌اند.

طراحی سایت اختصاصی

سایر خدمات پارتاوب

پارتاوب با توجه به نیاز مشتریان عزیز امکان ارایه خدمات متنوع ادمین سایت، کارشناس سایت، وبمستر و دیتا اینتری را با هزینه ای کمتر از نیروی انسانی متخصص فراهم آورده است.

استخدام چند نفر با دستمزد یک نفر

این یک شعار نیست! شما می‌توانید چند نفر را با هزینه‌ای کمتر از دستمزد یک نیروی انسانی متخصص استخدام کنید و همواره سایت خود را بروز نگه‌داشته‌اید.

لیست قیمت طراحی سایت در قره‌ضیاءالدین

ما در تعرفه‌گذاری شفافیت داریم و برای هزینه طراحی سایت به جیب و دارایی مشتریان نگاه نمی‌کنیم و بر اساس نیاز و درخواست شما مشتریان عزیز بهترین و مقرون به صرفه‌ترین هزینه را برآورد می‌کنیم.

در مجله آموزشی پارتاوب بیشتر دربارۀ طراحی سایت بخوانید

پرسش‌های رایج درباره‌ی طراحی سایت

در این قسمت، پرتکرارترین پرسش‌های کاربران، پاسخ داده شده است. اگر پاسخ خود را نیافتید، پارتاوب آماده پاسخگویی به شماست.

طراحی یک سایت معمولاً چقدر زمان می‌برد؟

مدت‌زمان موردنیاز برای طراحی یک وب‌سایت، به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. هراندازه که قابلیت‌های موردنیاز سایت نیازمند تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر باشد، طبیعتاً مدت‌زمان موردنیاز برای طراحی سایت اختصاصی نیز بیشتر خواهد شد. البته برای طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی مدت‌زمان کوتاه‌تری لازم است.

قیمت طراحی وب‌سایت اختصاصی چقدر است؟

ازآنجایی‌که هر سایت اختصاصی، نیازمند قابلیت‌های منحصربه‌فرد خود است؛ بنابراین قیمت طراحی سایت اختصاصی نیز برای هر مشتری متفاوت خواهد بود. جهت اطلاع از هزینه طراحی سایت و مشاوره رایگان، با تیم فروش پارتاوب ارتباط برقرار کنید.

خدمات پشتیبانی سایت در پارتاوب چگونه است؟

تمام پروژه‌های طراحی سایت در تیم طراحی سایت پارتاوب، شامل یک سال خدمات پشتیبانی رایگان و یک مسئول پروژه اختصاصی هستند. تمام مشکلات احتمالی، آموزش‌های موردنیاز، پیگیری روند پیشرفت پروژه و … توسط کارشناس پروژه مخصوص شما انجام خواهد شد.

آیا پس از تکمیل طراحی سایت، مشتری امکان ویرایش سایت را خواهد داشت؟

بله! مشتریان می‌توانند با استفاده از آموزش‌های موردنیاز که توسط کارشناس مربوطه دریافت می‌کنند، تغییراتی را در بخش‌های مختلف ایجاد کنند؛ همچنین در صورت تمایل می‌توانید از خدمات سایت دیگر پارتاوب، شامل استخدام کارشناس سئو و وبمستر اختصاصی نیز، بهره‌مند شوید.

آیا پس از اتمام طراحی سایت، می‌توان قابلیت‌های جدید به سایت افزود؟

بله! در صورت نیاز کارفرما می‌تواند خواسته خود را با مسئول پروژه مربوطه مطرح کرده و پیگیری‌های بعدی توسط مسئول مربوطه انجام خواهد شد.

علت تفاوت هزینه طراحی سایت در شرکت‌های مختلف چیست؟

مهم‌ترین نکته‌ای که باید قبل از پاسخ به این سؤال بگوییم این است که قیمت بالا یا پایین، معیاری صحیح برای تشخیص کیفیت کار یک شرکت نیست! اما به‌صورت کلی شرکت‌هایی که برای طراحی سایت مشتری، از ابزارهای سایت‌ساز و قالب‌های آماده استفاده می‌کنند، قیمت پایین‌تری دارند. طبیعتاً طراحی سایت با برنامه‌نویسی اختصاصی، به علت انعطاف‌پذیری بدون مرز و نیاز به دانش بالا برای این امر، قیمت تمام شده بیشتری برای کارفرما خواهد داشت.

درخواست مشاوره طراحی سایت

مشاوران حرفه‌ای پارتاوب از ابتدای کار شانه به شانه در کنار شما هستند تا به شما در داشتن یک سایت مناسب و حرفه‌ای کمک کنند. فقط کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.