طراحی سایت ویژه پزشکان

طراحی سایت پزشکی


در دنیای امروز ضرورت داشتن یک وبسایت حرفه ای و مناسب در هر شغل و فعالیتی برای افراد یک جامعه امر جا افتاده ای به حساب می آید . با توجه به اینکه کاربران اینترنتی روز به روز افزایش می یابند فعالیت در اینترنت یک امتیاز مثبت برای کسب و کار و فعالیت افراد محسوب می شود . در حوزه پزشکی , پزشکان میتوانند با داشتن وبسایت به معرفی خود بپردازند و مهارت , تخصص و سوابق کاری خود را بصورت آنلاین اطلاع رسانی کنند تا افراد جامعه بیشتر و بهتر با پزشکان مختلف در تخصص های متفاوت آشنا شوند .


يكي از اهداف اصلی طراحی سایت پزشکی،ايجاد كانالی ارتباطی ميان بیمار و پزشک است تا از اين طریق بصورت آنلاین و راحت تر بتوانند باهم در ارتباط باشند .

یک سايت پزشكي مي تواند خدماتي از جمله موارد زير را به کاربران خود ارائه دهد :

  • معرفی و سوابق کاری پزشک
  • پاسخ به سوالات رایج پزشکی
  • تعیین وقت قبلی بصورت آنلاین
  • درج مقالات علمی در حوزه پزشکی
  • اخبار روز دنیای پزشکی
  • تماس با پزشک از طریق ایمیل , تلفن تماس , فکس و ...
  • بخش گالری برای نمایش تصاویر مرتبط با بیماری , عمل جراحی و ...
  • دریافت پیام از کاربران و پاسخ به پیام های خصوصی رسیده
  • درج نشانی مطب و برنامه حضور در مطب
  • نمایش آدرس مطب بر روی نقشه

مزایای وبسایت پزشکی


پزشكان با داشتن سايت پزشكي مي توانند سوابق معالجات خود را به صورت گرافيكي و با استفاده از تصاوير واقعي و حتی فیلم های کوتاه به بيماران نشان دهند و از اين طريق اطمينان بيمار را نسبت به كار خود جلب نمايند . علاوه براين , ارتباط بیمار با پزشک بصورت آنلاین است و به راحتی در هر زمان میتواند به سایت و مطالب آن دسترسی داشته باشد و با پزشک خود در ارتباط باشد . بیماران میتوانند جواب آزمایشات , عکس و ... خود را ارسال کنند و پزشک بصورت آنلاین و حتی رایگان برای جلب رضایت بیمار , نظر اولیه خود را بدهد و به بیمار نکات لازم را یادآور شود و در صورت نیاز , بیمار با تعیین وقت قبلی از راه آنلاین مراجعه حضوری داشته باشد .

طراحی تخصصی سایت پزشکیطراحی سایت برای پزشکان کاری حرفه ای و اصولی است . این سایت باید طوری طراحی شود که دارای امنیت بالا و محتوایی مناسب و مفید باشد در غیر اینصورت وبسایت با مشکل مواجه خواهد شد .
یکی از ویژگی های مهم طراحی سایت پزشکی توسط پارتاوب , ارائه راهکارهای نوین در خصوص بهره‌وری هرچه بیشتر از وبسایت است . مسلما زمانیکه یک سایت با برنامه ریزی و متناسب با هدف طراحی گردد نتیجه بخش خواهد بود .
نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی ، تجربه ی بالا در طراحی سایت های موفق ، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای ، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت پارتاوب می باشد .

خط اختصاصی فروش تهران : ۲۴۵۲۱۴۲۴-۰۲۱

خط اختصاصی دفتر فنی: ۳۵۲۴۱۱۶۰-۰۲۴

آدرس ایمیل : info@PartaWeb.com

درصورت تماس در خارج از زمان اداری میتوانید با دو شماره تلفن ۰۹۱۲۶۱۱۶۵۲۹ و ۰۹۹۰۲۸۵۵۹۰۰ تماس بگیرید .