افزونه وردپرس WordPress سامانه پیام کوتاه


افزونه وردپرس WordPress پیام کوتاه

wordpress-plagin
افزونه وردپرس سامانه پیامک

پیش از توضیح در رابطه با افزونه وردپرس WordPress پیام کوتاه ابتدا باید فهمید که افزونه چیست، در واقع افزونه ها در وردپرس به معنای برنامه های جانبی کوچکی هستند که با اضافه کردن آنها به هسته اصلی، امکاناتی که به صورت مستقیم قابلیت استفاده نداشتند، در دسترس قرار خواهند گرفت.

بر اساس آمار گرفته شده، سیستم مدیریت محتوای WordPress یکی از CMS های فراگیر و در حال استفاده در دنیا می باشد که با توجه به سادگی و هسته قدرتمند این سیستم، در ایران نیز نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده است.

از جمله افزونه های پرطرفداری که مدیران سایتها تمایل به استفاده از آن در سایت خود دارند، افزونه ارسال پیام کوتاه از وب است که با توجه به نحوه استفاده شما، کاربردهای مختلفی برای شما خواهد داشت.

با توجه به ایجاد ساختارهای اصلی برای اتصال پنل پیامک پارتاوب به هرگونه سیستم مدیریت محتوا (سیستم مدیریت محتوا چیست؟) و برای راحتی کاربران محترم، تمامی افزونه های مورد نیاز به ترتیب کاربرد و محبوبیت توسط واحد فنی شرکت توسعه اندیشه مجازی نوشته و تولید خواهد شد. یکی از نخستین افزونه هایی که توسط تیم فنی پارتاوب پیاده سازی و اجرا شده است و در حال حاضر در دسترس تمامی کاربران می باشد، افزونه پیامک وردپرس می باشد.

شما با مراجعه به بخش خدمات مشتریان سایت و گزینه افزونه ها در پنل خود اقدام به دریافت و استفاده از آن در سایت خود نمایید.

این افزونه با یک ساختار ساده، امکان ارسال پیامک را برای شما فراهم می نماید.

درصورتی که سوالاتی در رابطه با نحوه نصب و راه اندازی افزونه وردپرس WordPress پیام کوتاه دارید میتوانید این مطلب را مطالعه نمایید: (نصب افزونه در وردپرس)

درصورتی که هنوز اقدام به ثبت نام نکرده اید از طریق لینک زیر به راحتی می توانید ثبت نام و افزونه وردپرس را دریافت و بر روی وبسایت خود نصب و راه اندازی نمایید.

ثبت نام سریع سامانه پیام کوتاه

۱۰۰۰۸۲۵۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.