ما کی هستیم؟

درباره ما

آژانس بازاریابی اینترنتی پارتاوب محصولی از شرکت توسعه اندیشه مجازی با نزدیک به یک دهه تجربه در زمینه خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی در حال فعالیت است. تیم پارتاوب متشکل از جوانان خلاق و باهوش دانشگاهی که مانند  یک خانواده در کنار هم زندگی می‌کنند و همواره به هم کمک می‌کنند. ارائه خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ، طراحی وب‌سایت ،طراحی نرم‌افزارهای سفارشی و تخصصی کسب‌وکارهای مختلف از جمله خدمات پارتاوب است.

همکاران پارتاوب

پارتاوب دوستان و برادرانی دارد که دوست داریم شما هم آن‌ها را بشناسید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

تیم پارتاوب

تیمِ پارتاوب در روزهای ابتدایی خود تنها به دو نفر محدود می‌شد. اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای تیم پارتاوب، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه بازاریابی دیجیتال، آموزش دیده‌اند و همواره در حال یادگیری هستیم…

افتخارات و نماد‎های اطمینان پارتاوب

افتخارات ، نمادهای اطمینان و لوگوی همکاران پارتاوب

logo-samandehi

تا به حال چه کسانی مشتریان ما بوده اند؟

واحد طراحی و توسعه‌ی آژانس بازاریابی اینترنتی پارتاوب، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‌‎ها، شرکت‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است. مشتریان ما همواره به‌دنبال بهترین‌ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی حرفه‌ای، استاندارد و با کیفیتی مطلوب به آن‌ها ارائه کنیم. اعتقاد ما بر این است که خدمات حرفه‌ای نیازی به تعریف و تبلیغ ندارد و مشتریان ما بهترین معرف کیفیت خدمات ما هستند. در ادامه نام و نشان تعدادی از مشتریان این واحد آمده است.

انجمن حمایت از بیماران کلیوی