ما کی هستیم؟

درباره ما

پارتاوب با بیش از پنج سال تجربه در زمینه خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی در حال فعالیت می‌باشد. ارائه خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ ، طراحی وب سایت ، میزبانی وب ، نرم افزار های سفارشی و تخصصی کسب و کار های مختلف از جمله خدمات پارتاوب است.

همکاران پارتاوب

وب‌سایت‌ها و کسب و کارهای همکار پارتاوب را بشناسید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید

سارآنلاین

قویترین سامانه پیامک

سارآنلاین

قویترین سامانه پیامک

تیم پارتاوب

تیمِ پارتاوب در روزهای ابتدایی خود تنها به دو نفر محدود می‌شد. اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای تیم پارتاوب، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه بازاریابی دیجیتال، آموزش دیده‌اند و همواره در حال یادگیری هستیم…

افتخارات و نماد‎های اطمینان پارتاوب

افتخارات ، نمادهای اطمینان و لوگوی همکاران پارتاوب

تا به حال چه کسانی مشتریان ما بوده اند؟

واحد طراحی و توسعۀ شرکت پارتاوب، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است. مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی حرفه‎ای، استاندارد و با کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم. اعتقاد ما بر این است که خدمات حرفه‎ای نیازی به تعریف و تبلیغ ندارد و مشتریان ما بهترین معرف کیفیت خدمات ما هستند. در ادامه نام و نشان تعدادی از مشتریان این واحد آمده است.