من پیام نیکخواه، به شما کمک خواهم کرد که در زمینه بازاریابی اینترنتی و طراحی وبسایت به پاسخ سوالات خود برسید.
خوشحال خواهم شد با من تماس بگیرید.

4515 8832 - 021
4516 8832 - 021
98 77 9100 - 021

ما کی هستیم؟

درباره ما

پارتاوب با بیش از پنج سال تجربه در زمینه خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی در حال فعالیت می‌باشد. ارائه خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ ، طراحی وب سایت ، میزبانی وب ، نرم افزار های سفارشی و تخصصی کسب و کار های مختلف از جمله خدمات پارتاوب است.

همکاران پارتاوب

وب‌سایت‌ها و کسب و کارهای همکار پارتاوب را بشناسید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید

تیم پارتاوب

تیمِ پارتاوب در روزهای ابتدایی خود تنها به دو نفر محدود می‌شد. اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای تیم پارتاوب، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه بازاریابی دیجیتال، آموزش دیده‌اند و همواره در حال یادگیری هستیم...

افتخارات و نماد‎های اطمینان پارتاوب

افتخارات ، نمادهای اطمینان و لوگوی همکاران پارتاوب

logo-samandehi

تا به حال چه کسانی مشتریان ما بوده اند؟

واحد طراحی و توسعۀ شرکت پارتاوب، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است. مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی حرفه‎ای، استاندارد و با کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم. اعتقاد ما بر این است که خدمات حرفه‎ای نیازی به تعریف و تبلیغ ندارد و مشتریان ما بهترین معرف کیفیت خدمات ما هستند. در ادامه نام و نشان تعدادی از مشتریان این واحد آمده است.