طراحی سایت و خدمات طراحی وب‌سایت اختصاصی و وردپرسی

طراحی سایت

خدمات طراحی سایت، طراحی وبسایت به صورت تخصصی

امروزه با پررنگ‌تر شدن تأثیر فضای مجازی بر تمام جنبه‌های زندگی مردم جامعه، حضور کسب‌وکارها و سازمان‌ها در این فضا، نیز به امری ضروری تبدیل شده است! این حضور تنها از طریق طراحی سایت میسر می‌شود؛ اما منظور از طراحی سایت چیست؟
منظور از خدمات طراحی سایت، ساختن یک پایگاه اینترنتی به‌منظور اطلاع‌رسانی اخبار، سرگرمی، فروش محصول و خدمات و … است. در زمان ساخت سایت، شرکت طراحی سایت باید به فاکتورهایی مانند ظاهر وب‌سایت (رنگ، فونت و تصاویر متناسب)، محل قرارگیری مطالب، تولید محتوای سئو شده و … به یک میزان توجه داشته باشد.

وب‌سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب‌وکارتان است. وب‌سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب‌سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در پارتاوب به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای طراحی یک وب‌سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

طراحی سایت و خدمات طراحی وب‌سایت اختصاصی و وردپرسی

در شرکت طراحی سایت پارتاوب، طراحی وب‌سایت چه مراحلی دارد؟

در پارتاوب، اولین و مهم‌ترین کاری که توسط تیم طراحی سایت انجام می‌شود، بررسی دقیق نیازها و خواسته‌های مشتری است. سپس باتوجه‌به عملی بودن پروژه، مدت‌زمان موردنیاز و هزینه‌های طراحی سایت، قرارداد طراحی سایت با مشتری، منعقد خواهد شد. بلافاصله پس از انعقاد قرارداد، برای پروژه مشتری و پیگیری امور مربوطه یک کارشناس مشخص و پروژه وارد مرحله اجرایی می‌شود.

طرح اولیه و برآورد هزینه

نیاز اولیه توسط شما مطرح و بر اساس آن طرح اولیه سایت آماده و برآورد هزینه انجام می‌شود

اختصاص مسئول پروژه اختصاصی

بعد از نهایی شدن قرارداد ما یک مسئول پروژه به پروژه‌ی شما اختصاص می‌دهیم که پیگیر امور شماست.

طراحی و برنامه نویسی

پس از تایید نهایی توسط شما طراحان ما سایت شما را بر اساس نیازهای شما طراحی می‌کنند

پیاده سازی، آموزش و پشتیبانی

بعد از طراحی سایت شما پیاده سازی می‌شود و فرایند آموزش و پشتیبانی شروع می‌گردد

برخی از امکاناتی که می‌توانید در سایت داشته باشید

انواع طراحی سایت برای مشاغل

در هر حوزه و صنعتی که فعالیت داشته باشید، طراحی سایت برای شما باید متناسب با آن حوزه و نیازهایش انجام شود. در واقع هراندازه که سایت شما منحصربه‌فردتر و جذاب‌تر باشد و نیاز کاربران را به‌خوبی پاسخ دهد، جذب مشتری سایت شما و در نتیجه درآمدتان نیز بیشتر خواهد شد. اگر شما نیازمند یک وب‌سایت شخصی‌سازی‌شده هستید، این کاری است که پارتاوب با بهترین کیفیت و به بهترین نحوه انجام خواهد داد!

تاکنون بیش از ۳۰۰ کسب‌وکار معتبر به پارتاوب اعتماد کرده‌اند.

انجمن حمایت از بیماران کلیوی
شهرداری تهران
مرکز نوآوری فینوداد
شرکت صنعتی آما سهامی عام
شرکت مهندسی سنتام
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام
الوفرش
انجمن حمایت از بیماران کلیوی
شهرداری تهران
مرکز نوآوری فینوداد
شرکت صنعتی آما سهامی عام
شرکت مهندسی سنتام
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام

مزایای طراحی وبسایت پارتاوب

مسئول پروژه اختصاصی

در طول مدت همکاری با ما یک مسئول پروژه اختصاصی خواهید داشت.
توضیحات

۱ سال پشتیبانی فنی رایگان

سال اول از یک پشتیبانی تمام وقت رایگان لذت ببرید و تمام مشکلاتتان را حل کنید.
توضیحات

مشاوره رایگان فروش آنلاین

همواره آموزش و مشاوره‌های بازاریابی اینترنتی رایگان برایتان خواهیم داشت
توضیحات

با چه روش‌هایی طراحی سایت انجام می‌دهیم؟

برنامه‌نویسان شرکت پارتاوب، سایت مشتریان را تنها بر اساس انتخاب آن‌ها بر روی سیستم وردپرس و یا با کدنویسی اختصاصی پیاده‌سازی می‌کنند. استفاده از هرکدام از این سیستم‌ها مزایایی داشته که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس (طراحی سایت وردپرسی)

در حال حاضر بهترین CMS برای طراحی سایت، سیستم وردپرس است. وردپرس به زبان ساده، یک سیستم برای مدیریت محتوای سایت و سایت‌ساز منبع‌باز است. جالب است که بدانید بیشتر از ۳۳ درصد از سایت‌های طراحی شده در دنیا، توسط وردپرس طراحی می‌شوند! باتوجه‌به این آمار قابل‌توجه، می‌توان سیستم مدیریت محتوا وردپرس را با خیالی آسوده برای انواع طراحی سایت شرکتی، صنعتی و فروشگاهی، انتخاب کرد.

با استفاده از وردپرس برای طراحی وب‌سایت، کارفرما نیاز به دانش تخصصی برای انتشار محتوا در سایت و ایجاد تغییرات جزئی نخواهد داشت؛ همچنین سایت‌های طراحی شده توسط وردپرس دارای قابلیت اختصاصی‌سازی نیز هستند؛ زیرا قطعاً برای هر قابلیتی که بخواهید به سایت خود اضافه کنید، یک افزونه طراحی شده است. در کنار آن توسط وردپرس میتوانید علاوه بر داشتن کسب‌وکار موفق  همزمان در گوگل نیز جایگاه مناسبی به دست آورید.

طراحی سایت اختصاصی (برنامه نویسی اختصاصی)

شاید بخواهید بدانید که آیا یک فروشگاه بزرگ مانند دیجی‌کالا را می‌توان با وردپرس طراحی کرد؟ برای پاسخ باید بگوییم که بله! البته اگر هدف شما تنها ایجاد یک فروشگاه مشابه دیجی‌کالا باشد؛ اما اگر بخواهید که فروشگاهی به بزرگی دیجی‌کالا داشته باشید، قطعاً نیازمند دانش برنامه‌نویسی و کدنویسی خواهید شد.
برای طراحی سایت اختصاصی، باید تمام کدهای سایت از اول تا آخر توسط برنامه‌نویس، نوشته شود. به همین علت هیچ محدودیتی برای افزودن قابلیت و امکانات، طراحی ظاهر و … در طراحی اختصاصی برای طراح سایت مطرح نخواهد بود. تنها عیب استفاده از کدنویسی برای طراحی سایت، هزینه بالا و زمان بر بودن این روش طراحی سایت است.

استفاده از این روش طراحی سایت، تنها به کسب‌وکارهایی توصیه می‌شود که قبلاً حضور خود در بازار کسب‌وکارهای اینترنتی را آزموده‌اند و موفقیت کسب کرده‌اند.

طراحی سایت اختصاصی

سایر خدمات پارتاوب

پارتاوب با توجه به نیاز مشتریان عزیز امکان ارایه خدمات متنوع ادمین سایت، کارشناس سایت، وبمستر و دیتا اینتری را با هزینه ای کمتر از نیروی انسانی متخصص فراهم آورده است.

استخدام چند نفر با دستمزد یک نفر

این یک شعار نیست! شما می‌توانید چند نفر را با هزینه‌ای کمتر از دستمزد یک نیروی انسانی متخصص استخدام کنید و همواره سایت خود را بروز نگه‌داشته‌اید.

لیست قیمت طراحی سایت

ما در تعرفه‌گذاری شفافیت داریم و برای هزینه طراحی سایت به جیب و دارایی مشتریان نگاه نمی‌کنیم و بر اساس نیاز و درخواست شما مشتریان عزیز بهترین و مقرون به صرفه‌ترین هزینه را برآورد می‌کنیم.

پرسش‌های رایج درباره‌ی طراحی وبسایت

در این قسمت، پرتکرارترین پرسش‌های کاربران، پاسخ داده شده است. اگر پاسخ خود را نیافتید، پارتاوب آماده پاسخگویی به شماست.

طراحی یک سایت معمولاً چقدر زمان می‌برد؟

مدت‌زمان موردنیاز برای طراحی یک وب‌سایت، به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. هراندازه که قابلیت‌های موردنیاز سایت نیازمند تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر باشد، طبیعتاً مدت‌زمان موردنیاز برای طراحی سایت اختصاصی نیز بیشتر خواهد شد. البته برای طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی مدت‌زمان کوتاه‌تری لازم است.

قیمت طراحی وب‌سایت اختصاصی چقدر است؟

ازآنجایی‌که هر سایت اختصاصی، نیازمند قابلیت‌های منحصربه‌فرد خود است؛ بنابراین قیمت طراحی سایت اختصاصی نیز برای هر مشتری متفاوت خواهد بود. جهت اطلاع از هزینه طراحی سایت و مشاوره رایگان، با تیم فروش پارتاوب ارتباط برقرار کنید.

خدمات پشتیبانی سایت در پارتاوب چگونه است؟

تمام پروژه‌های طراحی سایت در تیم طراحی سایت پارتاوب، شامل یک سال خدمات پشتیبانی رایگان و یک مسئول پروژه اختصاصی هستند. تمام مشکلات احتمالی، آموزش‌های موردنیاز، پیگیری روند پیشرفت پروژه و … توسط کارشناس پروژه مخصوص شما انجام خواهد شد.

آیا پس از تکمیل طراحی سایت، مشتری امکان ویرایش سایت را خواهد داشت؟

بله! مشتریان می‌توانند با استفاده از آموزش‌های موردنیاز که توسط کارشناس مربوطه دریافت می‌کنند، تغییراتی را در بخش‌های مختلف ایجاد کنند؛ همچنین در صورت تمایل می‌توانید از خدمات سایت دیگر پارتاوب، شامل استخدام کارشناس سئو و وبمستر اختصاصی نیز، بهره‌مند شوید.

آیا پس از اتمام طراحی سایت، می‌توان قابلیت‌های جدید به سایت افزود؟

بله! در صورت نیاز کارفرما می‌تواند خواسته خود را با مسئول پروژه مربوطه مطرح کرده و پیگیری‌های بعدی توسط مسئول مربوطه انجام خواهد شد. در صورت نیاز می‌توانید به واتس‌اپ شرکت پیام ارسال کنید تا به شما در این خصوص راهنمایی کنند

علت تفاوت هزینه طراحی سایت در شرکت‌های مختلف چیست؟

مهم‌ترین نکته‌ای که باید قبل از پاسخ به این سؤال بگوییم این است که قیمت بالا یا پایین، معیاری صحیح برای تشخیص کیفیت کار یک شرکت نیست! اما به‌صورت کلی شرکت‌هایی که برای طراحی سایت مشتری، از ابزارهای سایت‌ساز و قالب‌های آماده استفاده می‌کنند، قیمت پایین‌تری دارند. طبیعتاً طراحی سایت با برنامه‌نویسی اختصاصی، به علت انعطاف‌پذیری بدون مرز و نیاز به دانش بالا برای این امر، قیمت تمام شده بیشتری برای کارفرما خواهد داشت.

درخواست مشاوره طراحی سایت

یکی از مهم‌ترین مراحل برای مشخص‌کردن مسیر طراحی وب‌سایت و استراتژی رشد سایت برای هر کسب‌وکاری، مرحله مشاوره است. در حقیقت بدون داشتن یک مشاوره جامع با متخصصین این حوزه، وب‌سایت شما در مسیر مناسب خود قرار نخواهد گرفت.

در جلسه مشاوره مسیر طراحی سایت، تمام اطلاعات ضروری که نیازهای مشتری و کاربران را تعیین کند، نظرات کارفرما، بررسی سایت رقبا و … گردآوری می‌شوند؛ سپس بهترین مسیرها با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی به کارفرما معرفی خواهد شد. آژانس بازاریابی اینترنتی پارتاوب، با استفاده از کارشناسان حرفه‌ای و خلاق می‌تواند به کسب‌وکار شما برای رسیدن به موفقیت کمک نماید.

تنها کافی است برای مشاوره رایگان طراحی سایت، با ما تماس بگیرید؛ ما در کمترین زمان به شما کمک خواهیم کرد!

"*" indicates required fields

چطوری با شما تماس بگیریم*