هنوز ابتدای راه بودیم

در سال ۱۳۸۸ در دنیایی که اینترنت پرسرعت هنوز توسط بسیاری از ایرانیان تجربه نشده بود و فقط کافی‌نت‌ها و از ما بهترون دسترسی به اینترنت پرسرعت داشتند بنیانگذار پارتاوب به صورت غیر رسمی کار خودش رو شروع کرد و با طراحی چند سایت خیلی ساده برای چند مشتری کار خودش رو شروع کرد…

۱۳۸۸

بازگشت مجدد

بعد از وقفه‌ای دو ساله مجدد کار طراحی سایت را از اواخر سال ۱۳۹۰ شروع کردیم و چند پروژه طراحی سایت که با جوملا و وردپرس بود انجام دادیم. آن زمان اولین تجربه کاری ما با وردپرس بود.

۱۳۹۰

تاسیس دفتر

در تیرماه سال ۱۳۹۲ دفتر کوچکی تاسیس کردیم و به سرعت چندین پروژه خصوصی و دولتی را تحویل کارفرما دادیم که میتوانیم در آن میان به طراحی سایت چند شهرداری و یک واحد دانشگاه آزاد و چندین شرکت فولادی اشاره کرد.

۱۳۹۲

اخذ مجوزهای قانونی

اولین مجوز قانونی را در مهر ۱۳۹۲ دریافت کردیم. در مهرماه ۱۳۹۲ بعد گذر از کلی فرایند دشوار و پیگیری چند ماهه موفق شدیم نماد اعتماد الکترونیک را به عنوان اولین مجوز قانونی دریافت کنیم که با اطمینان و تحقیق میتوانیم بگوییم که در آن زمان هنوز ۵۰۰ سایت هم این مجوز را دریافت نکرده بود.

ارتقا و جابجایی دفتر

در سال ۱۳۹۴ به دلیل محدودیت مکانی اقدام به جابجایی دفتر شرکت به جایی بزرگتر کردیم و اقدام به جذب ۳ نیروی جدید کردیم.

۱۳۹۴

تاسیس رسمی و قانونی شرکت

در سال ۱۳۹۴ اقدام به تاسیس شرکت کردیم و چندین مجوز قانونی دیگر از قبیل مجوزهای وزارت ارشاد اسلامی، نشر برخط و… را دریافت کردیم.

تغییر نام به پارتاوب

پس از گذر از فراز و نشیب بسیار زیاد اقدام به تغییر نام به پارتاوب کردیم و از این تصمیم بسیار خرسندیم.

۱۳۹۵

ایجاد دپارتمان راهکارهای سازمانی

در سال ۱۴۰۰ موفق شدیم دپارتمان راهکارهای سازمانی را جهت ارایه خدمات برنامه نویسی و پیاده سازی راهکارهای نرم افزارهای کلان مانند ERP  و CRM را راه اندازی کنیم.

۱۴۰۰